lash grey

Vladimír Zrník: Kozmický les

 

Tento ročník obohatíme aj o výstavu Vladimíra Zrníka. Jej témou je vzťah medzi vesmírom a flórou. Je to to jedna z ďalších ucelených sérií, ktoré autor v poslednom období realizoval. Na stenách Čajovne Klopačka budú vysieť prevažne malé formáty, ktoré si od základu pripravoval sám. Jedná sa o akrylovú maľbu, ktorá je realizovaná na drevených doskách. 

Vladimír Zrník sa venuje výtvarným realizáciám počas celého života. Vystavoval na rôznych mezinárodných výstavách a sympóziách. Venuje sa nie len plošným formám ale aj sochárskej tvorbe. Zároveň mu nie sú cudzie ani digitálne média, v ktorých pracuje najčastejšie.

 

 

 

 


 

HLAVNY PARTNER 01fondSPOZORI 01soza hudobny fondhudobne centrum  austrian music export 01  music austria     rakuske kulturne forum    PARTNERI 01  artcafe  archanjel   mesto banska stiavnca  region stiavnica MEDIALNI PARTNERI dennikN  tyzden  rtvs1  jazzsk  partyportalradio fm  radio devin  citylife  popular  hudbask  zoznam  interez  skjazzsk  gregi logo  newmodel radio 01  moja kultura

 


bitcoin accepted here logo    phone  +421 948 017 816     mail  via@spectaculum.sk   Terms & Conditions 

Created by artchymia

© 2020  zvuk loga na web